Wie, wat, waar?

Netwerk of Consortium Coördinator / regioadviseur Contactgegevens Consortium
's-Hertogenbosch / Bommelerwaard Monique van den Broek

coordinator@netwerkpalliatievezorg.info
06-22341845

PalZO
Achterhoek en regio Zutphen

Marleen de Lange

m.delange@sensire.nl
06-83677189
PalZO
Almere

Carole Schinkel

coordinator@npzalmere.nl
06-45248830

Noord-Holland & Flevoland
Amstelland & Meerlanden Andrea van der Veen AvdVeen@sigra.nl
023-3032245
06-36244200
Noord-Holland & Flevoland
Amsterdam-Diemen Wies Wagenaar wieswagenaar@npza.nl
06-26363992
Noord-Holland & Flevoland
Arnhem en de Liemers Bo van Aalst info@praktijk-bo.nl
06-28247396
PalZO
Delft Westland Oostland Annella Vermaas coordinator@npzwsd.nl
06-20576490
Zuidwest Nederland
Dordrecht, Gorinchem e.o Johanna Kleingeld j.kleingeld@asz.nl
06-30258653
Zuidwest Nederland
Eemland Willemien Schep Willemien.Schep@beweging3.nl
06-10288650
Septet
Enschede, Haaksbergen & Noordoost

Eveline de Vos
Raymond Leverink

e.devos@carintreggeland.nl
06-31148015 (Eveline de Vos)
r.leverink@carintreggeland.nl
06-31138070 (Raymond Leverink)
Ligare
Gelderse Vallei Anja Oostveen a.oostveen@icare.nl
06-51333769 (bij voorkeur dins- of donderdag)
PalZO
Gooi en Vechtstreek Wies Wagenaar (ad interim) info@palliatievezorggooi.nl
06-42616943
Noord-Holland & Flevoland
Groningen Centraal

Jacqueline Tijhaar
Hilde Westerhuis

j.tijhaar@dichtbij.coop
h.westerhuis@dichtbij.coop
06-27455066

Ligare
Haaglanden Sven Zeilstra sven.zeilstra@transmuralezorg.nl
06-11680197
Propallia
Heuvelland Veron Schrijnemaekers veron.schrijnemaekers@mumc.nl
043-3872395
Limburg-Zuidoost Brabant
Hoogeveen Harmiene Gommans h.gommans@icare.nl
06-23071661
Ligare
IJssel-Vecht en Noordoost-Overijssel Daphne de Roode d.a.e.m.de.roode@careketens.nl
06-30458483
Ligare
Kop van Noord-Holland Yvette Goudsblom y.goudsblom@zonh.nl
06-86867076
Noord-Holland & Flevoland
Ligare (consortium) Linda van de Poll l.vandepoll@pznl.nl
06-39294751
 
Limburg-Zuidoost Brabant Sandra Boots s.boots@pznl.nl
06-42558719
 
Meppel-Steenwijkerland Harmiene Gommans h.gommans@icare.nl
06-23071661
Ligare
Midden Limburg Desirée Meertens desiree.meertens@dezorggroep.nl
06-44349808
Limburg-Zuidoost Brabant
Midden-Brabant Mirjam Heinsbroek m.heinsbroek@zmbr.nl
06-25102829
Zuidwest Nederland
Midden-Holland Ineke Weverling ineke@gedeeldezorgmh.nl
06-12110741
Propallia
Midden-Twente Eveline de Vos e.devos@carintreggeland.nl
06-31675841
Ligare
Noord- en Oost-Flevoland Marleen van Wegberg info@spiritincoaching.nl
06-33888814
Noord-Holland & Flevoland
Noord-Groningen Jacqueline Tijhaar j.tijhaar@dichtbij.coop
06-27455066
Ligare
Noord-Holland & Flevoland (consortium) Emmelien de Groot e.degroot@pznl.nl
06-81343610
 
Noord-Kennemerland

Yvette Goudsblom

y.goudsblom@zonh.nl
06-86867076
Noord-Holland & Flevoland
Noord-Limburg Marian Kessels mariankessels@viecuri.nl
06-30020338
Limburg-Zuidoost Brabant
Noord-Midden Drenthe (Assen) Harmiene Gommans h.gommans@icare.nl
06-23071661
Ligare
Noordelijke Maasvallei Sandra van den Hof s.vdhof@syntein.nl
0458-745310
PalZO
Noordoost Friesland Elzaline Schraa e.schraa@rosfriesland.nl
06-1232445
Ligare
Noordwest-Twente Raymond Leverink r.leverink@carintreggeland.nl
06-31138070
Ligare
Noordwest-Utrecht

Nienke Goemaat
Ineke van Laar

n.goemaat@zorgspectrum.nl
06-12707154 (Nienke Goemaat)
i.vanlaar@zorgspectrum.nl
06-51313577 (Ineke van Laar)
Septet
Noordwest-Veluwe Willemien Schep w.schep@willemholtrophospice.nl
06-36183680
Septet
Oost-Achterhoek Anna Kempe
Hetty Top
a.kempe@sensire.nl
06-20017978 (Anna Kempe)
hetty@hettytop.nl
06-22243393 (Hetty Top)
PalZO
Oost-Veluwe Berdine Koekoek b.koekoek@gelre.nl
06-36581651
PalZO
Oostelijk Zuid-Limburg Jolanda Timmermans info@palliatievezorg-ozl.nl
06-57316697
Limburg-Zuidoost Brabant
Oss-Meijerijstad-Maashorst Monique van den Broek coordinator@netwerkpalliatievezorg.info PalZO
PalZO (consortium) Jeroen Joosten j.joosten@pznl.nl
06-51934040
 
Propallia (consortium) Patricia Appeldoorn p.appeldoorn@pznl.nl
06-39294752
 
Rivierengebied Mirjam Bakker mbakker@szr.nl
06-25515837
Septet
Roosendaal-Bergen op Zoom-Tholen Karoline de Leeuw k.deleeuw@bravis.nl
088-7067254
06-51770144
Zuidwest Nederland
Rotterdam & omstreken Ellen Vink e.vink@leliezorggroep.nl
06-19470824
010-2726416
Zuidwest Nederland
Salland Mandy Kreuzen m.kreuzen@carinova.nl Ligare
Septet (consortium) Greet van der Zweep g.vanderzweep@pznl.nl
06-57374152
 
Stadsgewest Breda Kitty van de Ven kvandeven1@amphia.nl
06-57748106
Zuidwest Nederland
Utrecht Stad en Zuidoost-Utrecht Margriet Wanders
Mirjam Velting
  Septet
Utrecht-Zuid Nienke Goemaat
Ineke van Laar
n.goemaat@zorgspectrum.nl
06-12707154 (Nienke Goemaat)
i.vanlaar@zorgspectrum.nl
06-51313577 (Ineke van Laar)
Septet
West-Achterhoek Anna Kempe
Hetty Top
a.kempe@sensire.nl
06-20017978 (Anna Kempe)
hetty@hettytop.nl
06-22243393 (Hetty Top)
PalZO
West-Friesland Yvette Goudsblom y.goudsblom@zonh.nl
06-86867076
Noord-Holland & Flevoland
Westelijke Mijnstreek Els Knapen e.knapen@zuyderland.nl
06-30625588
Limburg-Zuidoost Brabant
Westland-Schieland-Delfland (WSD) Belia Quak-de Lijster b.quak@careyn.nl
06-57579701
Zuidwest Nederland
Zaanstreek Waterland Yvette Goudsblom y.goudsblom@zonh.nl
06-86867076
Noord-Holland & Flevoland
Zeeland Fieke Donkers fdonkers@zeeuwsezorgschakels.nl
0118-851416
06-83568903
Zuidwest Nederland
Zuid Friesland Elzaline Schraa e.schraa@rosfriesland.nl
06-15426422
Ligare
Zuid-Gelderland Anne-Marie Barkhuis A.Barkhuis@NPZZG.onmicrosoft.com
06-23709196
PalZO
Zuid-Holland-Noord Anne Kors-Walraven annekors@transmuralis.nl
071-3628220
06-45499894
Propallia
Zuid-Hollandse eilanden - Goeree Overflakkee Conny Brouwer cbouwer@projektcy.nl
06-28771217
Zuidwest Nederland
Zuid-Hollandse eilanden - Hoeksche Waard Conny Brouwer cbouwer@projektcy.nl
06-28771217
Zuidwest Nederland
Zuid-Hollandse eilanden - Voorne-Putten-Rozenburg Conny Brouwer cbouwer@projektcy.nl
06-28771217
Zuidwest Nederland
Zuidoost Friesland Elzaline Schraa e.schraa@rosfriesland.nl
06-5426422
Ligare
Zuidoost-Brabant Regi van der Burgt r.vanderburgt@stichtingkoh.nl
040-2310631
Limburg-Zuidoost Brabant
Zuidoost-Drenthe (Emmen) Harmiene Gommans h.gommans@icare.nl
06-23071661
Ligare
Zuidoost-Groningen Jacqueline Tijhaar j.tijhaar@dichtbij.coop
06-27455066
Ligare
Zuidwest Friesland Elzaline Schraa e.schraa@rosfriesland.nl
06-15426422
Ligare
Zuidwest Nederland (consortium) Annemarijn van der Scheer a.vanderscheer@pznl.nl
06-42531654
 

 

Contact
Vragen of tips?
Neem contact met ons op via onderstaande knop