De Propallia Onderwijstrein

Rijd mee met de online Propallia Onderwijstrein! Stap aan boord en doe iedere maand in 30 minuten inspiratie op over palliatieve zorg in het onderwijs. Op de stations vind je onder andere inspirerende sprekers, waardevolle contactmomenten en ruimte voor uitwisseling.

Waar? Teams
Wanneer? Op twee momenten tijdens iedere laatste week van de maand tussen 12:00 tot 13:00 uur.
Voor wie? Van opleider of zorgprofessional tot student: iedereen met interesse in onderwijs op het gebied van palliatieve zorg is welkom.

Bekijk de verschillende stations hieronder en meld je aan.
Wil je een sessie terugkijken?
Stuur dan een mailtje onder vermelding van het station naar c.c.broekhuijsen@lumc.nl

Of rijd direct mee en laat hier je gegevens achter.
Download hier de algemene flyer om door te sturen!

Heb je altijd al in gesprek gewild met Jegor Chamrai (bekend van het programma ‘Over mijn lijk’)? Dan is dit jouw kans. Jegor vertelt het aangrijpende en inspirerende verhaal over zijn ziek-zijn en het leven dat hij volop omarmt. Welke rol kunnen zorgverleners daarin spelen? Wat hielp hem en wat juist niet? En wat kunnen studenten en zorgprofessionals daarvan leren? Aansluitend gaat hij tijdens beide sessies in op de vragen van de aanwezigen.

Bekijk hier de flyer.

Gastdocenten verbinden theorie en praktijk en laten studenten ervaren wat palliatieve zorg in het dagelijks werk betekent - met echte verhalen, ervaringen en dilemma’s uit de praktijk.

Tijdens Station 2 van de Propallia Onderwijstrein vertellen twee gastdocenten hoe zij dit doen, wat helpt in de samenwerking met onderwijs en wat zij nodig hebben in voorbereiding en afstemming. Je krijgt praktische tips én hoort hoe je geschikte gastdocenten vindt. Reis mee en laat je inspireren!

Bekijk hier de flyer.

Ben je op zoek naar betrouwbaar, actueel en direct inzetbaar onderwijsmateriaal over palliatieve zorg? Tijdens Station 3 van de Propallia Onderwijstrein ontdek je hoe Palliaweb een rijke bron is voor onderwijs, deskundigheidsbevordering en inspiratie. 

Op dit station krijg je een praktisch overzicht van de mogelijkheden van Palliaweb: van richtlijnen en handreikingen tot leermaterialen, achtergrondinformatie en inspirerende praktijkvoorbeelden. 

Hoe gebruik jij Palliaweb? Ga aan de slag, laat je verrassen, wissel ervaringen uit en ga naar huis met nieuwe ideeën om palliatieve zorg een stevige plek te geven in het onderwijs. 

Waar? Online via Teams
Wanneer? Op maandag 27 januari van 12:00 tot 12:30 uur én op dinsdag 28 januari van 12:30 tot 13:00 uur.

Stap aan boord! Meld je hier aan. 

Bekijk hier de flyer.

 

 

 

Meld je aan voor de nieuwsbrief