Noordelijk Congres Dementie en Palliatieve Zorg 2025
Agenda

Noordelijk Congres Dementie en Palliatieve Zorg 2025

  • Datum 30 september 2025
  • Type evenement congres
  • Tijd evenement 8.30 - 16.30 uur
  • Plaats Groningen stad
  • Organisator Netwerken Palliatieve Zorg en Netwerken Dementie in Drenthe, Friesland en Groningen en Alzheimer Centrum Groningen
Voor vragen, neem contact op met:
Netwerk Dementie Drenthe
Laatst geactualiseerd: 27 februari 2025

We lezen het in het nieuws, we zien het om ons heen of je hebt het al ervaren in je nabije omgeving: het aantal ouderen in Nederland neemt toe en de druk op de zorg daarbij ook. Door het groeiend aantal ouderen neemt het aantal mensen met dementie ook toe en daarbij ook de vraag/behoefte naar dementiezorg en naar palliatieve zorg. 

De gehele maatschappij gaat deze gevolgen voelen. Om die reden is het belangrijk dat kennis wordt gedeeld over dementie en palliatieve zorg. Tijdens het congres is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten, van ervaringsdeskundigen, mantelzorgers tot beleidsmakers, zorgprofessionals en onderzoekers. We moeten met elkaar ons voorbereiden op de toekomst. 

Wil je meer leren over deze onderwerpen of wil je meepraten en jouw ervaringen of kennis delen? Kom dan ook op het eerste Noordelijk Congres over Dementie en Palliatieve zorg! 

Programma en meer informatie

Ga voor meer informatie en het programma naar de website van het Noordelijk Congres Dementie en Palliatieve Zorg 2025.

Voor vragen, neem contact op met:
Netwerk Dementie Drenthe
Laatst geactualiseerd: 27 februari 2025
Niet gevonden wat je zocht?
Mail de redactie
Mail de redactie met jouw evenement, nieuws of tool waar anderen baat bij kunnen hebben. Suggesties of klachten over informatie zijn ook zeer welkom. Met jouw inbreng kunnen we Palliaweb verbeteren.