Slotbijeenkomst ‘Goed gaon’ | passende zorg in de laatste levensjaren
Slotbijeenkomst ‘Goed gaon’ | passende zorg in de laatste levensjaren
van project naar beweging
Het project ‘Passende zorg in de laatste levensjaren’ komt tot een mooie afronding en proactieve zorgplanning (PZP) leeft volop verder. Tijdens deze bijeenkomst kijken we terug op wat we samen hebben bereikt én werpen we een inspirerende blik vooruit.
Voor wie?
Alle professionals die betrokken zijn bij het verlenen van zorg in de laatste levensjaren in de thuissituatie, het ziekenhuis of zorgcentra in de Achterhoek. Onder andere (gespecialiseerde) verpleegkundigen, verzorgenden, huisartsen, medisch specialisten en paramedici.
Wat kun je verwachten?
Tijdens deze bijeenkomst nemen we je mee in wat we samen hebben bereikt binnen het project Passende zorg in de laatste levensjaren (2023-2025). We laten zien hoe de samenwerking rondom Proactieve Zorgplanning (PZP) is gegroeid en waarom deze beweging júíst nu doorgaat, ook nadat het project formeel wordt afgerond.
Je maakt kennis met de belangrijkste resultaten en inzichten die uit het project zijn voortgekomen. We laten zien hoe deze in de praktijk worden ingezet en geborgd, en hoe steeds meer professionals en organisaties in de Achterhoek hiermee aan de slag kunnen.
De bijeenkomst wordt omlijst met een inspirerend theater van Tjerk Ridder – theatermaker, singer-songwriter, schrijver, reiziger en inspirator. In zijn optreden raakt hij aan universele thema’s: welke stappen zet je, welke keuzes maak je, hoe zoek je verbinding met anderen, en hoe sla je nieuwe wegen in? Hoe zorgen dat we ‘goed gaon’?
Een inspirerende middag waarin inhoud en beleving samenkomen.
Datum | dinsdag 3 februari 2026
Tijd | 16.00-18.00 uur – inloop vanaf 15.30 uur
Locatie | DRU Industriepark – Huttenweg 24 in Ulft
⇒ Meld je hier aan voor de Slotbijeenkomst 'Goed gaon'.