Persoonlijke balans in de palliatieve zorg

  • Datum 17-03-2025
  • Tijd 14.30-16.30 uur (inloop vanaf  14.15 u)
  • Locatie Nijenstede, Andreaskapel, Heiligenbergerweg 84, Amersfoort
  • Doelgroep alle zorgverleners in de palliatieve zorg
  • Kosten gratis

Om als zorgverlener of vrijwilliger goede zorg te kunnen blijven leveren, is het belangrijk dat je je bewust bent van de emotionele impact die het geven van palliatieve zorg kan hebben. Hoe ga je als zorgverlener om met deze emotionele impact op jezelf of op je collega’s? Hoe zorg je voor jezelf en jouw collega's? Wat heb je hiervoor nodig binnen jouw organisatie?

Voel jij je wel eens uit balans op je werk en ben je op zoek hoe je dit dan kunt herstellen? In deze workshop leer je te kijken naar jouw belasting en balans en krijg je handvatten om er in de praktijk mee aan de slag te gaan. 

‘Een zorgverlener in balans is een zorgverlener die in staat is (gesteld) om goed met de belasting van het werk om te gaan, en zo zijn of haar persoonlijke balans te behouden, herstellen of versterken.’

LEERDOELEN

De deelnemer: 

  • kent het belang van persoonlijk in balans blijven en weet hoe hij/zij dit kan doen; 
  • kent het belang van in balans blijven van patiënt en diens naasten en weet wie is in te schakelen om patiënten en naasten te ondersteunen; 
  • is in staat is in staat te reflecteren op ervaringen vanuit de eigen praktijk.

PROGRAMMA

14.30     opening en kennismaking 
14.40     essentie persoonlijke balans 
15.00     aan de slag 
15.35     reflecteren op eigen handelen 
16.10     plenaire terugkoppeling
16.20     vragen en afronding

HANDIG OM TE WETEN

Docent: Carola van den Heuvel, GV bij het Centrum voor Levensvragen Eemland

Accreditatie is aangevraagd voor Kwaliteitsregister V&VN, bewijs van deelname wordt gemaild na afloop.

AANMELDEN

Vul het onderstaande formulier in en klik 1x op inschrijven. Dan krijg je binnen 24u een bevestiging.

Geen bevestiging gekregen of lukt het niet? Mail naar Karina Crum
 

Contact en nieuwsbrief